Розповсюдження Ваших рекламних матеріалів в місті і не тільки

Довіряючи поширення Ваших рекламних матеріалів нам,Ви можете бути впевнені в точній доставці адресатам – щодня ми організуємопоширення по поштових скриньках тисячі листівок з рекламою.
Ми розуміємо, наскільки важливо для замовника мати реальні дані про якістьрозповсюдження листівок. РІА «Оптиміст» надає своїм клієнтамвсю необхідну інформацію про хід розповсюдження реклами, а також сприяє упроведенні спільних контрольних заходів з відстеження якості поширення попоштових скриньках листівок з рекламою.

Крім цього …
Кожен день середньостатистичний житель отримує неодну, а десяток рекламних листівок. Тому, якщо Ви хочете, щоб Ваші листівки зрекламою привернула потенційного клієнта, вона повинна виділятися на тлі іншоїполіграфічної продукції цікавим змістом і, що найважливіше, презентабельнимзовнішнім виглядом, а її поширення по поштових скриньках принесе очікуванийефект.

Поширення реклами за допомогою інших способів теж маєсвої переваги. Наприклад, спосіб розповсюдження листівок «з рук вруки» дуже ефективний під час презентацій та виставок, оскільки допомагаєзалучати до стенду компанії цільову аудиторію. Часто поширення листівок «зрук в руки» відбувається біля входу до супермаркетів і ринки, в іншихлюдних місцях. Такий спосіб рекламування товарів або послуг досить ефективний,оскільки людина автоматично кладе отриману рекламну листівку в кишеню абосумку, а на дозвіллі – вивчає її вміст.
Розповсюдження рекламної поліграфії по поштових скриньках та «з рук вруки»– недорогий та досить ефективний рекламний інструмент.

12.08.2016