Встановлення штендера у будь-якому районі міста Біла Церква

Штендер (від нім. ständer — стійка, штатив) — мобільна (переносна) реклама, яка в народі називається спотикач або на російській мові «мимоход».

Що собою представляє реклама у вигляді штендера?

Це ефективний засіб привернення уваги Вашого потенційного клієнта, який проходячи повз Ваш магазин чи офіс очима, а часто й фізично, стикається зі спотикачем на якому зображено Вашу рекламу. Повірте, штендер приверне увагу клієнта не як перепона проходу, а як засіб інформування, носій реклами. І якщо його зацікавить товар, який Ви пропонуєте — він Ваш ;)

Що має бути зображено на штендері?

Основним завданням реклами є якомога ефективніше проінформувати потенційного клієнта за 3 сек. так зване «Правило 3-х секунд». Саме до 3 секунд погляд людини зупиняється на рекламі, і якщо за цей, доволі короткий, час людину реклама не зацікавила або людина на рівні підсвідомості не встигла прочитати рекламу, значить рекламоносій (в даному випадку штендер) наповнений не ефективною інформацією або реклами забагато. Інша справа, якщо людині просто не потрібна Ваша продукція.Тут вже діє ще одне правило. Реклама має бути запам'ятовуючою. І в цьому Вам допоможе команда наших професійних дизайнерів.

19.08.2016